Lietuvos apskričių ir savivaldybių viešųjų bibliotekų iniciatyva „Metai su knyga" pakvietė mokinius iš visos šalies išbandyti savo žinias visuotiniame literatūriniame protmūšyje.
Spalio 14 d. „Kahoot" platformoje vykusioje viktorinoje varžėsi daugybė 5–8 klasių mokinių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Dalyviai atsakinėjo į literatūrinius klausimus apie muziką, sportą ir keliones.
Mūsų gimnazijai atstovavo 4 komandos: septintokai „Titanai" ir „XDaxy" bei aštuntokai „Be klausimų" ir „Atsakymų agentės". Mokiniai entuziastingai įsitraukė į žaidimą ir teisingai atsakė į didžiąją dalį klausimų.
Apibendrindami veiklą, mokiniai sakė dar labiau supratę, kad „knygos ir skaitymas – tai ne tik žinių šaltinis, bet ir kelias į platesnį ir įdomesnį pasaulį."
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja V. Kaziūnienė
